Кіт у чоботях

Жанр: Іноземні мультфільми
Рік випуску: 2011
Країна: США
Оригінальна назва: Puss in Boots
Тривалість: 01:20:58
Режисер: Кріс Міллер
У ролях: Антоніо Бандерас, Сальма Хайєк, Зак Галіфіанакіс, Біллі Боб Торнтон, Емі Седаріс, Уолт Дорн, Алекс Мендоза

Мова: Українська
   Переглядів: 2396  |  Коментарів (0)
Опис

Мечі перетнуться і серця будуть розбиті в пригодах з одним із найулюбленіших персонажів з Шрека - котом у чоботях. Це вдала поїздка ранніх років кота в чоботях, коли він об'єднується з розумним Хитуном-Бовтуном і кмітливою Кицькою, щоб вкрасти знамениту Гуску, що несе золоті яйця.

Веселий мультфільм від кінокомпанії DreamWorks «Кіт у чоботях» розповідає історію життя небезпечного вбивці велетнів за прізвиськами Ель Маріачі, Ель Діабло, Десперадо, а по простому — рудого кота з сумними очима з мультика «Шрек 2″. Сюжет розповідає про ранній період життя Кота в чоботях, про його дитинство і пригоди до зустрічі з зеленим огром.
Разом зі своїм давнім другом-ботаном яйцеподібним Дурниця і його знайомої Кицею, спритною злодійкою і аферисткою, Кіт у чоботях відправляється на пошуки загадкового гусака, який несе золоті яйця. На героїв чекає безліч пригод та історія зради і великої любові.

Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим… Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму українською онлайн «Кіт у чоботях». Сюжет розповідає про ті роки, коли Кіт об’єднується з розумним Шалтай-Болтаєм і кмітливою Кітті, щоб вкрасти знаменитого Гуся, що несе золоті яйця.

Єги́петська ма́у - короткошерстна, середнього розміру порода кішок з плямистим забарвленням. Їх плями знаходяться не лише на шерстці, але і на шкірі. Саме слово "мау" в перекладі із староєгипетського означає "кішка". http://abyssin.net/Egipetskaya-mau.htm

Кіт у чоботях / Puss in Boots

Loading...
Рекомендуємо для перегляду
Коментарі (0)

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гості, не могут оставлять комментарии к данной публикации.